Ndërlidhjet

WILLIAMSBURG


Presidenti i Shteteve të Bashkuara George Bush e ka paralajmëruar qeverinë irakiane që të jetë më e ashpër ndaj kryengritësve.
Vërejtjet u bënë një ditë përpara se presidenti formalisht t'i kërkojë Kongresit 245 miliarda dollarë për financimin e konflikteve në Irak dhe Afganistan.
XS
SM
MD
LG