Ndërlidhjet

LONDËR


Rusia, Ukraina dhe Japonia janë në mesin e vendeve që kanë ndaluar importin e produkteve të shpezëve nga Britania, pas lajmërimeve për paraqitjen e virusit H5N1 në Anglinë Lindore. Nga ky virus që nga fundi i vitit 2003 kanë vdekur së paku 160 njerëz në mbarë botën.
XS
SM
MD
LG