Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në Prishtinë po qëndron një delegacion i Kongresit të Shteteve të Bashkuara. Delegacioni udhëhiqet nga senatori Joe Lieberman. Ata janë takuar me kryeministrin e Kosovës, Agim Çeku dhe gjatë ditës takohen edhe me komandantin e forcave amerikane në përbërje të KFOR-it, gjeneral Douglas Earhart.
XS
SM
MD
LG