Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga një sulm vetëvrasës me bombë në Bagdadin perëndimor sot janë vrarë së paku 15 vetë dhe janë plagosur më se 30 të tjerë. Policia tha se kamioni shpërtheu afër një depoje udhqimore në një pjesë të përzier shiito-sunite në lagjen Iskan.
XS
SM
MD
LG