Ndërlidhjet

TIRANË


Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në një restorant në Tiranë duke shkaktuar vetëm dëme materiale.
Zëdhënësja e policisë Laura Totraku bëri të ditur se shpërthimi ka ndodhur vetëm disa minuta pasi nga ky restorant ka dalur kreu i Partisë Socialiste Edi Rama dhe disa deputetë të opozitës.
Ndërkohë, policia po i zhvillon hetimet lidhur me shpërthimin.
XS
SM
MD
LG