Ndërlidhjet

LONDËR


Rock grupi britanik Arctic Monkeys dhe grupi tjetër nga Las Vegas "The Killers", triumfuan mbrëmë në ceremoninë më të madhe të industrisë muzikore britanike, "Brit Awards".
Të dy grupet morën nga dy çmime duke lënë pas emra të njohur, siç janë Bob Dylan, Red Hot Chili Peppers dhe Flaming Lips.
XS
SM
MD
LG