Ndërlidhjet

TIRANË


Një shpërthim i fuqishëm, që ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në një restorant në Tiranë, ka shkaktuar vetëm dëme materiale. Zëdhënësja e policisë Laura Totraku tha se shpërthimi ndodhi disa minuta pasi nga restoranti ka dalë kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama dhe disa deputetë të opozitës.
Ndërkohë, policia po i zhvillon hetimet lidhur me shpërthimin.
XS
SM
MD
LG