Ndërlidhjet

KIRKUK


Së paku 10 veta janë vrarë dhe disa janë plagosur nga dy shpërthime me automobilë-bombë në qytetin verior të Irakut, Kirkuk. Shpërthimet kanë ndodhur në tregun e qytetit duke shkaktuar dhe dëme të konsiderueshme materiale.
XS
SM
MD
LG