Ndërlidhjet

KIRKUK


Së paku 10 veta janë vrarë dhe disa janë plagosur nga dy shpërthime me automjete bombë në qytetin verior të Irakut, Kirkuk.
Shpërthimet që kanë ndodhur në tregun e qytetit, shkaktuan edhe dëme të konsiderueshme materiale.
XS
SM
MD
LG