Ndërlidhjet

RRAMALLAH


Sekretarja amerikane e shtetit, Condoleezza Rice tha sot se takimet me kryeministrin izraelit, Ehud Olmert dhe me presidentin e autoritetit palestinez, Mahmud Abbas, do ti përdorë për ti shqyrtuar perspektivat për paqe. Këto komente ajo i bëri në Ramallah të Bregut Perëndimor, pak para fillimit të bisedimeve me presidentitn e autoritetit palestinez, Mahmud Abbas.
XS
SM
MD
LG