Ndërlidhjet

BAGDAD


Nga dy shpërthime të makinave – bomba në një lagje të Bagdadit sot janë vrarë së paku 55 vetë dhe janë plagosur 120 të tjerë, ka thënë policia. Njëherësh, ushtria e Shteteev të Bashkuara ka njofutar sot se dje në Irak janë vrarë dy pjesëtarë të saj.
XS
SM
MD
LG