Ndërlidhjet

PARIS


Policia franceze sot ka shpallur alarm të sigurisë në Ambasadën kanadeze në Paris, meqë një i punësuar është ndjerë keq menjëherë pasi kishte marrë një pako të dyshimtë dhe e kishte hapur atë. Alarmi policor tërhoqi vërejtjen për rrezik të mundshëm bërthamor, radiologjik, bakteriologjik apo kimik.
XS
SM
MD
LG