Ndërlidhjet

LONDËR


Shikimi i televizionit nga fëmijët mund t'i dëmtojë ata shumë më tepër nga çfarë ishte menduar më parë, bën të ditur një studim i fundit britanik.
Shikimi i tepër i televizionit nga fëmijët rrit rrezikun e dobësimit të të parit, mbipeshën, pubertetin e parakohshëm dhe autizmin.
XS
SM
MD
LG