Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 13 veta janë vrarë në disa shpërthime të ndara në Bagdad dhe në jug të Irakut. Së paku 11 veta u vranë pas shpërthimit të një makine bombë afër një pike kontrolluese të policisë në Najaf. Ndërsa dy të tjerë u vranë nga një shpërthim në Bagdad.
XS
SM
MD
LG