Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ndeshjet hendbollistike ndërmjet ekipeve të femrave nga Gjakova dhe Nishi do të zhvillohen nesër dhe pasnesër në Hungari.
Ekipet Naisa dhe Vllaznimi garojnë për tetshën e garave evropiane.
Është kjo hera e parë që ekipe nga Kosova dhe Serbia ballafaqohen në gara ndërkombëtare.
XS
SM
MD
LG