Ndërlidhjet

PRISHTINË


Ministri i jashtëm danez, Per Stig Moeller viziton sot Kosovën ku do takohet me presidentin Fatmir Sejdiu dhe kryeministrin Agim Çeku.
Zhvillimet në Kosovë dhe plani i kryenegociatorit Ahtisari janë pjesë e bisedimeve.
XS
SM
MD
LG