Ndërlidhjet

KENTAKI/SHBA


Një ushtar amerikan është dënuar me 100 vjet burg për dhunim në grup dhe më pas vrasjen e një vajze irakiane dhe familjes së saj.
Incidenti ka ndodhur vitin e kaluar, derisa ushtari amerikan ishte pjesë e trupave të koalicionit atje.
XS
SM
MD
LG