Ndërlidhjet

MOSKË


Një shpërtim në Çeçeni ka lënë të vrarë 5 oficerë policie dhe ka plagosur disa të tjerë. Shpërthimi ka ndodhur në një bazë të Ministrisë së Brendshme në krahinën Gudermes. Ministria tha se shkaqet e shpërthimit po hetohen.
XS
SM
MD
LG