Ndërlidhjet

BEOGRAD


13 persona janë lënduar dhe 27 të tjerë janë arrestuar si pasojë e përleshjeve mes mbështetësve të dy ekipeve serbe të futbollit pas ndeshjeve të fundjavës.
XS
SM
MD
LG