Ndërlidhjet

VJENË


Ekipet e Prishtinës dhe Beogradit vazhdojnë nesër pas pushimit 3 ditësh, bisedimet në Vjenë rreth propozimit të Martti Ahtisaarit për statusin e Kosovës.
Ekipet bisedojnë nesër lidhur me çështjen e decentralizimit.
Konsultimet në Vjenë, të cilat filluan të mërkurën e kaluar, deri tash nuk kanë treguar ndonjë rezultat në afrimin e qëndrimeve të Prishtinës dhe Beogradit.
XS
SM
MD
LG