Ndërlidhjet

KABUL


Një sulm vetvasës ka ndodhur në hyrje të bazës amerikane në Bagram të Afganistanit, ku gjendej nënpresidenti amerikan Dik Çejni. Burimet amerikane për radion "Evropa e Lirë", bëjnë të ditur se katër veta kanë vdekur dhe rreth 23 janë plagosur, por nuk ka probleme me sigurinë e zotit Çejni.
XS
SM
MD
LG