Ndërlidhjet

UASHINGTON


Zyrtarë amerikanë dhe koreano-veriorë do takohen javën e ardhshme në Nju Jork në përpjekje për të normalizuar marrëdhëniet dypalëshe. Megjithatë Departamenti i Shtetit ka theksuar se takimi do merret kryesisht me çështje organizative.
XS
SM
MD
LG