Ndërlidhjet

PARIS


Shkencëtarët nga vende të ndryshme të botës do fillojnë studimin më të madh rreth rajoneve polare të rruzullit tokësor. Projekti do vazhdojë deri në vitin 2009 dhe në të janë të përfshirë 50 mijë njerëz.
XS
SM
MD
LG