Ndërlidhjet

TEHERAN


Presidenti iranian Mahmud Ahmedinejad po qëndron në Sudan në kuadër të turneut të tij në vendet e rajonit.
"Të gjitha aktivitetet tona bërthamore janë për qëllime paqësore dhe ato janë në kuadër ligjor dhe nën mbikqyrje të Agjencisë Ndërkombtare për Energji Bërthamore", tha Ahmedinejad.
XS
SM
MD
LG