Ndërlidhjet

MOSKË


Në një takim të ambasadorëve të Rusisë të akredituar në Ballkanin Perëndimor, është shqyrtuar gjendja në rajon, përfshirë situata rreth Kosovës dhe Bosnjë e Hercegovinës, njoftoi ministria e Jashtme e Rusisë.
Në takimin me zv.ministrin e Jashtëm Vladimir Titov kanë marrë pjesë ambasadorët rusë në Shqipëri, Bosnje e Hercegovinë, Mal të Zi, Kroaci, Maqedoni, Slloveni dhe Serbi.
XS
SM
MD
LG