Ndërlidhjet

BIRMINGAM


Të paktën 17 persona e humbën jetën nga tornadoja që ka goditur pjesët jugore dhe qendrore të Shteteve të Bashkuara. Në mesin e viktimave janë 5 nxënës që ishin strehuar në një shkollë në shtetin Alabama.
XS
SM
MD
LG