Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretari i Armatës, Francis Harvey ka dhënë dorëheqje pas skandalit për trajtimin e keq të ushtarëve të plagosur amerikanë.
Hapi i pasoi raportet në mediat amerikane rreth trajtimit të ushtarëve të plagosur në Afganistan dhe Irak në spitalin 'Walter Reed' në Uashington.
XS
SM
MD
LG