Ndërlidhjet

KABUL


Të paktën dy civilë e humbën jetën dhe 11 u plagosën nga një shpërthim në Afganistanin perëndimor.
Bomba që ishte vendosur në një biçikletë, shpërtheu në rrugën që lidh qytetin Herat me aeroportin lokal.
XS
SM
MD
LG