Ndërlidhjet

MOSKË


Një mësuese në Rusi është xhiruar me celular ndërsa ishte duke e rrahur nxënësin e saj. Agjencitë njoftojnë se 11-vjeçari është hospitalizuar pasi mësuesja e kishte goditur disa herë.
Nxënësi i tha televizionit rus se administratorët e shkollës në qytetin verior Olenegorsk kanë kërkuar nga autori i xhirimit që t'i fshijë pamjet e xhiruara, por prokurorët thanë se po e hetojnë rastin, dhe se mësuesja mund të përballet me tre vjet burg.
XS
SM
MD
LG