Ndërlidhjet

VJENË


Zëdhënësi i UNOSEK-ut Remi Dourlot ka thënë se ekipet negociatore të Prishtinës dhe Beogradit, sonte ose nesër do të duhej ta pranojnë verzionin e ndryshuar të propozimit për statusin e Kosovës.
"Nuk do t'i përmendim ndryshimet përpara se dokumenti t'u dorëzohet ekipeve negociatore", ka thënë zëdhënësi i Martti Ahtisaarit, Remi Dourlot.
XS
SM
MD
LG