Ndërlidhjet

PRISHTINË


Presidenti i Kosovës Fatmir Sejdiu do t'i prijë delegacionit të Prishtinës në takimin e fundit me Beogradin për statusin e Kosovës, të cilin kryenegociatori Martti Ahtisaari e ka caktuar për 10 mars në Vjenë.
Në delegacion do të marrin pjesë edhe kryetari i Kuvendit, Kolë Berisha, Kryeministri Agim Çeku, dhe liderët e dy partive më të mëdha opozitare, Hashim Thaçi dhe Veton Surroi.
XS
SM
MD
LG