Ndërlidhjet

HAGË


Në Tribunalin e Hagës po zhvillohet dita e dytë e gjykimit të ish kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj dhe dy bashkëluftëtarëve të tij Lah Brahimaj dhe Idriz Balaj.
Dita e dytë u hap me paraqitjen e dëshmitarit të parë të prokurorisë.
XS
SM
MD
LG