Ndërlidhjet

TOKIO


Ylli i muzikës pop Michael Jackson përshendeti mijëra trupa amerikane dhe familjet e tyre në bazën ushtarake amerikane në jug të Tokios. Ai i falenderoi rreth tre mijë ushtarët për shërbimin që kryejnë. Jackson, 48 vjeç, ka jetuar jashtë vendit të tij që nga viti 2005 kur u lirua nga akuzat për ngacmim të fëmijëve.
XS
SM
MD
LG