Ndërlidhjet

MOSKË


Në disa pjesë të Rusisë u mbajtën zgjedhjet rajonale, ku sipas parashikimeve, fituese do të jenë partitë që mbështeten nga Kremlini. Këto zgjedhje vlerësohen sprovë për ato parlamentare gjatë këtij viti dhe zgjedhjet presidenciale vitin e ardhshëm.
XS
SM
MD
LG