Ndërlidhjet

GUATEMALA


Presidenti amerikan Xhorxh Bush po qëndron në Guatemala, që është dhe ndalesa e fundit në turneun e tij në Amerikën Latine. Në Guatemala Bush do vizitojë një qendër arkeologjike të kulturës Maja, ku do bisedojë dhe me homolgun e tij vendas.
XS
SM
MD
LG