Ndërlidhjet

KOMBET E BASHKUARA


Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara Ban Ki Moon do të organizojë një takim ndërkombëtar për Irakun. Takimi do të mbahet të premten në Nju Jork dhe synon promovimin e zhvillimit ekonomik të Irakut.
XS
SM
MD
LG