Ndërlidhjet

GAZA


Hamasi dhe Fatahu, dy lëvizjet politike palestineze kanë rënë dakord për emrin e ministrit të brendshëm, çfarë i hap rrugë krijimit të qeverisë së unitetit.
XS
SM
MD
LG