Ndërlidhjet

HO ÇI MIN


Aktorja e Hollivudit, Anxhelina Xholi birësoi së fundi një djalë tre vjeçar vietnamez. Xholi ka dhe tre fëmijë të tjerë, dy prej të cilëve të birësuar në Kamboxhia dhe Etiopi.
XS
SM
MD
LG