Ndërlidhjet

NJU JORK


Në Shtetet e Bashkuara janë mbajtur protesta të reja kundër luftës në Irak, në prag të 20 marsit, 4-vjetorit të fillimit të luftës. Dje mijëra protestues dolën në rrugët e Nju Jorkut dhe qyteteve tjera të bregut perëndimor. Të shtunën, protestuesit marshuan në kryeqytetin amerikan, Uashington.
XS
SM
MD
LG