Ndërlidhjet

VJENË


Zyra e kryendërmjetësit Marti Ahtisari hodhi poshtë kërkesën ruse për vazhdimin e bisedimeve mes Prishtinës dhe Beogradit.
Bisedimet mes dy palëve "janë shterur" tha Remi Dourlot, zëdhënësi i zotit Ahtisari në Vjenë.
XS
SM
MD
LG