Ndërlidhjet

ROMË


Qeveria italiane konfirmoi lirimin e gazetarit italian të rrëmbyer nga talibanët në Afganistan.
Lirimi u konfirmua dhe nga Mullah Dadullah, një nga komandantët talibanë.
XS
SM
MD
LG