Ndërlidhjet

MEMFIS - SHTETET E BASHKUARA


Kob Brajënt është lojtari i katërt në historinë e basketbollit amerikan që arriti të shënojë së paku 50 pikë në tre ndeshje rradhaz. Në këtë mnëyrë Brajënt i bashkohet legjendeva të basketobollit, Majkëll Xhordën, Uillt Çambërlein dhe Elgin Bejlër.
XS
SM
MD
LG