Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretarja amerikane e Shtetit, Kondoliza Rajs fillon sot turneun 5 ditor në Lindjen e Mesme që synon t'i japë shtysë planit të paqes mes palestinezëve dhe izraelitëve. Ndalesa e parë e zonjës Rajs do të jetë Egjipti.
XS
SM
MD
LG