Ndërlidhjet

BEOGRAD


Mbledhja e Këshillit të Sigurimit për Kosovën do të duhej të mbahet më 3 prill, ka thënë Steven Wordsworth, ambasadori britanik në Beograd.
"Me sa e dij, Këshilli i Sigurimit i KB do takohet më 3 prill, dhe me këtë rast Martti Ahtisaari formalisht do t'i paraqesë propozimet e tij", ka thënë Wordsworth për mediat e Beogradit.
XS
SM
MD
LG