Ndërlidhjet

DAKË


Bangladeshi vari gjashtë militantë islamikë të dënuar për sulmet me bomba në zonat fshatare në vitin 2005.
Nga këto sulme u vranë së paku 30 persona dhe u plagosën 150 të tjerë.
XS
SM
MD
LG