Ndërlidhjet

DAMASK


Tre anëtarë republikanë të Dhomës Përfaqësuese të Kongresit të Shteteve të Bashkuara, Frank Wolf, Joe Pitts dhe Robert Aderholt, u takuan sot me presidentin e Sirisë, Bashar Asad. Pas takimit ata thanë se kanë kërkuar nga Siria që të bëjë përpjekje për ta ndalur kalimin e luftëtarëve të jashtëm në Irak.
XS
SM
MD
LG