Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtetet e Bashkuara thanë se një agjent i pensionuar i agjencisë FBI konsiderohet i zhdukur në Iran.
Departamenti amerikan i Shtetit njoftoi se personi kishte shkuar në Iran për "biznes privat" dhe se për të nuk ka informacione që disa javë.
XS
SM
MD
LG