Ndërlidhjet

KABUL


Një ushtar i NATO-s është vrarë dhe një tjetër është plagosur nga shpërthimi i një bombe në Afganistan. Kombësia e ushtarëve nuk bëhet e ditur.
Gjatë këtij viti 28 ushtarë të forcave të NATO-s kanë hmbur jetën në Afganistan.
XS
SM
MD
LG