Ndërlidhjet

PESHAUAR


Luftimet mes shitëve dhe sunitëve në veriperëndim të Pakistanit po vazhdojnë. Grupet fisnore po përdorin armë të rënda, derisa 40 veta raportohen të vdekur gjatë luftimeve të dy ditëve të fundit.
XS
SM
MD
LG