Ndërlidhjet

PEKIN


Dy anije, një kineze dhe një kamboxhiane, janë përplasur në bregdetin lindor të Kinës duke shkaktuar zhdukjen e 20 personave. Të humburit besohen se janë të gjithë pjesë e ekuipazhit të anijes kamboxhiane.
XS
SM
MD
LG